Puhdistamo Triple Magnesium 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: PUHDISTAMO
Puhdistamo Triple Magnesium 60 kapslí obsahuje různé formy organicky vázaného hořčíku s vynikající vstřebatelností a využitelností pro tělo.
Skladem na e-shopu
295

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu

50128536

Doplněk stravy s hořčíkem ve třech formách s vynikající vstřebatelností a využitelností pro tělo. Puhdistamo Triple Magnesium 60 kapslí obsahuje různé formy organicky vázaného hořčíku, čímž se zvyšuje množství této aktivní látky, které je tělo schopno z doplňku využít. Hořčík je důležitý pro normální činnost nervové soustavy. Přispívá k rovnováze elektrolytů i k normálnímu energetickému metabolizmu. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Je důležitý pro normální činnost svalů. Tento minerál je zřejmě nejdůležitějším prvkem pro sportovce i všechny osoby podstupující zvýšenou zátěž.

Dobře vstřebatelný hořčík

Puhdistamo Triple Magnesium obsahuje tři organicky/chelátově vázané formy hořčíku: malát hořečnatý, bisglycinát hořečnatý a taurát hořečnatý. Hořčík je v těchto formách vázaný s druhou látkou (kyselinou jablečnou, L-glycinem nebo L-taurinem stejným druhem vazby, která se přirozeně vyskytuje v přírodě = chelátová (organická vazba). Díky tomu je pro tělo lépe využitelný, řádově o desítky procent více než u anorganických vazeb (oxidy).

Hlavní vlastnosti:

 • hořčík je důležitý pro normální činnost nervové soustavy
 • hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu
 • hořčík přispívá k rovnováze elektrolytů
 • hořčík přispívá k normální činnosti svalů
 • vynikající biodostupnost, šetrný k zažívání
 • prémiová kvalita– obsahuje pouze aktivní složky
 • prémiová čistota– bez balastních aditiv, pojiv a plnidel
 • neobsahuje laktózu, mléko a lepek
 • holistické (celostní) složení produktu
 • vyvinuto a vyrobeno ve Finsku
 • vhodné i pro vegany

Dávkování

Užívejte 1-4 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 15-60 denních dávek.

Složení

Jablečnan hořečnatý, bisglycinát hořečnatý, taurát hořečnatý, kapsle (celulóza, voda).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Obsahuje kulatý absorbent pro redukci případné vlhkosti, nekonzumovat! Uchovávejte mimo dosah dětí!

O značce

Značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti. Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů jejich přirozeného výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový holistický koncept značky vychází z propojení moderních vědeckých poznatků a přírody. Tento celostní přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a vyvážené.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.