Strepsils Med a citron 24 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: STREPSILS
Pastilky Strepsils se užívají ke zmírnění nebo místnímu zaléčení zánětů dutiny ústní a nosohltanu, při zánětech sliznice dutiny ústní a při zánětech dásní.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

169
Dočasně nedostupné

O produktu

50116867

Léčivý přípravek Strepsils Med a citron jsou cucavé pastilky s chutí medu a citronu, které se používají k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a k úlevě od bolesti v krku. Jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. V období těhotenství a kojení se nedoporučují pastilky užívat.


Dávkování

Dospělí nechat každé 2-3 hodiny volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Používejte maximálně 12 pastilek v průběhu 24 hodin.

Dospívající a děti od 6 let nechat každé 2-3 hodiny volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Používejte maximálně 6 pastilek v průběhu 24 hodin.

Složení

Léčivými látkami jsou amylmetacresolum (0,6 mg) a alcohol dichlorobenzylicus (1,2 mg) v jedné pastilce.

Pomocnými látkami jsou kyselina vinná, med, silice máty peprné, deterpenovaná citronová silice, chinolinová žluť, prostý sirup 67 %, tekutá glukóza.

Upozornění

Strepsils Med a Citron obsahuje glukózu a sacharózu. Pokud Vám Váš lékař řekl, že nesnášíte některé cukry, poraďte se s ním, než začnete tento léčivý přípravek užívat. Přípravek obsahuje přibližně 1 g glukózy a 1,5 g sacharózy v jedné dávce, což je nutné vzít v úvahu u pacientů s cukrovkou.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.