Strepsils Med a citron 24 pastilek

50022360

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

129

O produktu

Léčivý přípravek Strepsils Med a citron jsou cucavé pastilky s chutí medu a citronu, které se používají k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a k úlevě od bolesti v krku. Jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 5 let. V období těhotenství a kojení se nedoporučují pastilky užívat.

Dávkování:

Dospělí a dospívající od 15 let užívají maximálně 6x denně 1 pastilku (nechte volně rozpustit v ústech). Děti od 8 do 15 let užívají 4x denně 1 pastilku. Děti od 5 do 7 let užívají 3x denně 1 pastilku. Interval mezi dávkami jsou 2 až 3 hodiny a pastilky se berou nejlépe po jídle. Pokud se příznaky onemocnění do 3 dnů nezlepší nebo se dokonce zhoršují, vyhledejte lékaře. Bez porady s lékařem přípravek používejte nejdéle 5 dní.

Složení:

Léčivými látkami jsou amylmetacresolum (0,6 mg) a alcohol dichlorobenzylicus (1,2 mg) v jedné pastilce.

Pomocnými látkami jsou kyselina vinná, med, silice máty peprné, deterpenovaná citronová silice, chinolinová žluť, prostý sirup 67 %, tekutá glukóza.

Upozornění:

Strepsils Med a Citron obsahuje glukózu a sacharózu. Pokud Vám Váš lékař řekl, že nesnášíte některé cukry, poraďte se s ním, než začnete tento léčivý přípravek užívat. Přípravek obsahuje přibližně 1 g glukózy a 1,5 g sacharózy v jedné dávce, což je nutné vzít v úvahu u pacientů s cukrovkou.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


 

Parametry
Značka Strepsils
SUKL název STREPSILS MED A CITRON 0,6MG/1,2MG PAS 24
Farmakoterapeutická skupina otorinolaryngologika
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 62547
EAN 62547
Přílohy
Příbalová infomace PDF

Lidé také kupují