Strepsils Pomeranč s vitaminem C 24 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: STREPSILS
Cucavé pastilky s příchutí pomeranče, které se používají k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a ulevují od bolesti v krku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
179

O produktu

50117016

Strepsils Pomeranč s vitaminem C jsou pastilky s antiseptickými účinky. Působí proti bolesti a zánětu v dutině ústní a hltanu způsobené bakteriemi, viry nebo kvasinkami. Pastilky léčí příznaky zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a pomáhají ulevit od bolesti v krku. Pastilky Strepsils Pomeranč s vitaminem C mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 6 let.


Dávkování

Dospělí, dospívající a děti od 6 let užívají každé 2-3 hodiny 1 pastilku, dospělí maximálně 12 pastilek za 24 hodin a dospívající a děti od 6 let maximálně 6 pastilek denně. Pastilky nechte volně rozpustit v ústech. Nepoužívejte pastilky před jídlem a během jídla. Nejezte ani nepijte po dobu alespoň 20 minut po použití tohoto přípravku. Přípravek je určen ke krátkodobé léčbě. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 5 dní.

Složení

Léčivé látky jsou amylmetacresolum 0,6 mg, alcohol 2,4-dichlorobenzylicus 1,2 mg, acidum ascorbicum 33,5 mg, natrii ascorbas 74,9 mg v jedné pastilce.

Pomocné látky jsou levomenthol, pomerančové aroma, propylenglykol, kyselina vinná, tekutá glukosa usušená rozprášením, tekutá sacharóza.

Upozornění

Přípravek Strepsils Pomeranč s vitaminem C obsahuje glukosu a sacharózu, nutno vzít v úvahu u pacientů s cukrovkou. Dále obsahuje 5 % doporučeného maximálního denního příjmu sodíku potravou pro dospělého ve 12 pastilkách. Není určeno pro děti do 6 let.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.