Strepsils Mentol a eukalyptus 24 pastilek

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: STREPSILS
Ničí bakterie, viry a kvasinky způsobující bolest v krku a záněty v ústech. Pro dospělé a dospívající od 12 let.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

159
Dočasně nedostupné

O produktu

50117247

Léčivý přípravek Strepsils Mentol a Eukalyptus jsou cucavé pastilky s větrovou příchutí, které se používají k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a k úlevě od bolesti v krku. Jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. V období těhotenství a kojení se užívání pastilek nedoporučuje.


Dávkování

Dospělí užívají maximálně 12x denně 1 pastilku (nechte volně rozpustit v ústech). Dospívající od 12 let užívají maximálně 8x denně 1 pastilku. Interval mezi dávkami jsou 2 až 3 hodiny a pastilky se berou nejlépe po jídle.

Pokud se příznaky onemocnění do 3 dnů nezlepší nebo se dokonce zhoršují, vyhledejte lékaře. Bez porady s lékařem přípravek používejte nejdéle 5 dní.

Složení

Léčivými látkami jsou amylmetacresolum (0,6 mg) a alcohol dichlorobenzylicus (1,2 mg) v jedné pastilce.

Pomocnými látkami jsou prostý sirup 67 %, tekutá glukóza, kyselina vinná, blahovičníková silice, indigokarmín a levomenthol.

Upozornění

Strepsils Mentol a Eukalyptus obsahuje glukózu a sacharózu. Pokud Vám Váš lékař řekl, že nesnášíte některé cukry, poraďte se s ním, než začnete tento léčivý přípravek užívat. Přípravek obsahuje přibližně 1 g glukózy a 1,5 g sacharózy v jedné dávce, což je nutné vzít v úvahu u pacientů s cukrovkou.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.