NatureVia Laktobacílky baby 10 sáčků

Doplněk stravy

Značka: NATUREVIA
Sáčky k vysypání s unikátní směsí 5 kmenů laktobacilů a bifidobakterií přirozeně se vyskytujících ve střevní mikroflóře malých dětí doplněné prebiotiky. Pro kojence a malé děti.
Skladem na e-shopu
99

Cena za 100 g: 1 980 Kč

O produktu

50117597

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru dětí. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování.

NatureVia Laktobacílky baby ve formě praktických sáčků k vysypání obsahují komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií obohacených o fruktooligosacharidy (FOS)-prebiotika. Min.1 miliarda aktivních mikroorganismů v 1 sáčku. Pro spokojená bříška kojenců a malých dětí díky vyvážené střevní mikroflóře. Přípravek Laktobacílky baby doporučujeme pro péči o správně vyváženou střevní mikroflóru dětí již od narození, při a po užívání antibiotik a při cestování.

Hlavní vlastnosti:

  • pro kojence a malé děti
  • dlouhá použitelnost (nemusíte naráz spotřebovat celý obsah balení jako v případě kapek)
  • neobsahují mléko, laktózu, lepek, barviva, konzervanty, příchuti ani sladidla
  • ve formě sáčků k vysypání
  • snadné a přesné dávkování přímo do jídla či mléka

Dávkování

1 sáček denně vysypejte do vlažného kojeneckého mléka, případně do jídla. Zachovejte odstup cca 2 hod od podání antibiotik. U kojenců mladších než 3 měsíce je vhodné konzultovat použití s lékařem.

Složení

Probiotické bakterie Lactobacillus rhamnosus 45 %, Lactobacillus acidophilus 15 %, Lactobacillus casei 15 %, Bifidobacterium infantis 15 %, Bifidobacterium bifidum 10 % 1 miliarda CFU*, fruktooligosacharidy 36 mg v jednom sáčku.

* CFU – počet živých bakterií na konci doby trvanlivosti

Maltodextrin, kukuřičný škrob, fruktooligosacharidy, bakteriální kultury.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. U kojenců do 3 měsíců života je vhodné konzultovat užívání jakýchkoliv probiotik s lékařem. Při podávání není vhodné užívání dalších přípravků s probiotiky. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.