Swiss NatureVia Laktobacílky baby 60 sáčků

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

271 ušetříte 48 Kč

Původní cena 319 Kč, sleva 15%

Cena za 100 g: 903 Kč

O produktu

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru dětí. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování.

Swiss NatureVia Laktobacílky baby ve formě praktických sáčků k vysypání obsahují komplex 5 vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií obohacených o fruktooligosacharidy (FOS)-prebiotika. Min.1 miliarda aktivních mikroorganismů v 1 sáčku. Pro spokojená bříška kojenců a malých dětí díky vyvážené střevní mikroflóře. Přípravek Laktobacílky baby doporučujeme pro péči o správně vyváženou střevní mikroflóru dětí již od narození, při a po užívání antibiotik a při cestování.

Hlavní vlastnosti:

  • pro kojence a malé děti
  • dlouhá použitelnost (nemusíte naráz spotřebovat celý obsah balení jako v případě kapek)
  • neobsahují mléko, laktózu, lepek, barviva, konzervanty, příchuti ani sladidla
  • ve formě sáčků k vysypání
  • snadné a přesné dávkování přímo do jídla či mléka

Dávkování

1 sáček denně vysypejte do vlažného kojeneckého mléka, případně do jídla. Zachovejte odstup cca 2 hod od podání antibiotik. U kojenců mladších než 3 měsíce je vhodné konzultovat použití s lékařem.

Složení

Probiotické bakterie Lactobacillus rhamnosus 45 %, Lactobacillus acidophilus 15 %, Lactobacillus casei 15 %, Bifidobacterium infantis 15 %, Bifidobacterium bifidum 10 % 1 miliarda CFU*, fruktooligosacharidy 36 mg v jednom sáčku.

* CFU – počet živých bakterií na konci doby trvanlivosti

Maltodextrin, kukuřičný škrob, fruktooligosacharidy, bakteriální kultury.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. U kojenců do 3 měsíců života je vhodné konzultovat užívání jakýchkoliv probiotik s lékařem. Při podávání není vhodné užívání dalších přípravků s probiotiky.