Nutricius SyneSlim synefrin + karnitin 120 tablet

Doplněk stravy

Značka: NUTRICIUS
Syneslim – je přípravek, který obsahuje dvě účinné látky SYNEFRIN a L-KARNITIN TERTRAT.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks doplňků stravy značky Nutricius v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na Betakaroten EXTRA 15mg tbl.100 a Kyselinu listovou 800mcg tbl.90. Akce platí do 31. 5. 2023 nebo do vyprodání zásob.
419

Cena za 100 kusů: 349 Kč

O produktu

50074073

SYNEFRIN: Je to látka alkaloidní povahy, vyskytující se v oplodí pomerančovníku (citrus aurantium). 

L-KARNITIN TARTRAT: Po chemické stránce je látkou velmi podobnou aminokyselinám a je běžně přítomný v lidském organismu. 

Dávkování: Bez fyzické zátěže: 1 tbl. ráno, 1 tbl. v poledne ( nejvyšší doporučená denní dávka)Při fyzické zátěži: 2 tbl 30min. před zátěží (nejvyšší doporučená denní dávka).Nejvyšší doporučenou dávku 2 tabletky za den, se nesmí překročit. Neužívat před spaním. Dostatečně zapít tekutinou. Nepřekračujte denní dávkování.

Upozornění: Není určeno pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah malých dětí. Výrobce neručí za škody, vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Dodržujte doporučené dávkování. Vhodné pro vegany.

Skladování: Přípravek Syneslim skladujte při pokojové teplotě do 25 stupňů. Chránit před mrazem a přímým slunečním zářením. Uchovávat v suchu a temnu.

Složení: Účinné látky: L-karnitin tartrat - obsah v jedné tabletě 200mg, Synefrin - obsah v jedné tabletě 5mg

  • Obsah: 120 tablet
  • Hmotnost obsahu: 54g

 Zdroj: www.nutricius-doplnky-stravy.cz


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.