Doplněk stravy

Terezia Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 100+100 kapslí

Značka: TEREZIA
5.0

Hlíva ústřičná obsahuje řadu biologicky aktivních látek a betaglukany. Rakytník řešetlákový přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a normálnímu trávení.

Velikost balení
495

Cena za 100 kusů: 247,50 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

Chytrá alternativa od Dr. Max

Tablety s extraktem z hlívy ústřičné, rakytníkem a echinaceou obohacené o minerály selen a zinek.

O produktu: Terezia Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 100+100 kapslí

50099690

Úvod

Přípravek Terezia obsahuje hlívu ústřičnou s deklarovaným obsahem betaglukanů obohacenou o rakytníkový olej, který je nejcennější látkou z plodů rakytníku řešetlákového. Tento přírodní přípravek doporučujeme užívat především v období jara, podzimu či zimy. Hlíva ústřičná je dřevokazná houba a jako nezelený organizmus přijímá ze stromů spoustu látek, které jsou pro její život potřebné a mají také blahodárný vliv na naše zdraví. Hlíva je ceněná také díky vysokému obsahu vlákniny a betaglukanů. Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil) si díky šetrnému lisování plodů za studena zachovává všechny blahodárné bioaktivní látky. Rakytník podporuje přirozenou obranyschopnost, normální trávení a činnost kardiovaskulárního systému, navíc má příznivé účinky na pokožku. 

Hlavní vlastnosti:

  • hlíva ústřičná obsahuje vysoké a deklarované množství vlákniny a betaglukanů
  • rakytníkový olej přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu, podporuje činnost srdce, příznivě působí při únavě, zlepšuje činnost trávicího traktu, pomáhá udržovat zdravou pokožku a přispívá k funkci sliznice očí a úst
  • vhodné i pro celiaky, těhotné a kojící ženy

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 2x denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje 300 mg směsi 100% prášku sušené hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje bez příměsí s obsahem 118,2 mg ß-glukanu ± 3,75 mg. Obal kapsle: želatina.


Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.