Doplněk stravy

Terezia Probiotika + Hlíva ústřičná s betaglukany FORTE 10 kapslí

Značka: TEREZIA
  • Terezia Probiotika+Hlíva ústřičná s betaglukany FORTE obsahuje deklarované množství betaglukanu z hlívy ústřičné, šípek a vitamin C.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
139

Cena za 1 kus: 14 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Terezia Probiotika + Hlíva ústřičná s betaglukany FORTE 10 kapslí

50105797

Úvod

Terezia Probiotika+Hlíva ústřičná s betaglukany FORTE je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje 10 miliard probiotických kultur ze tří kmenů (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a Bifidobacterium lactis), extrakt ze šípků, vitamin C a hlívu ústřičnou s betaglukany. Hlíva ústřičná je zde ve formě prášku z celé houby, takže jsou zachovány všechny bioaktivní látky, které se s probiotiky přirozeně doplňují. Šípek přispívá k normálnímu trávení a navíc společně s vitaminem C podporuje imunitu.

Hlavní vlastnosti:

  • hlíva ústřičná obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek důležitých pro lidské zdraví. Má vysoký obsah vlákniny a zejména betaglukanů, tím podporuje udržení prospěšné mikroflóry ve střevech
  • šípek je bohatým přírodním zdrojem vitaminu C, přispívá k normální funkci střevního traktu a napomáhá správnému trávení
  • 20 miliard probiotik v denní dávce
  • vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, chrání buňky před oxidativním stresem a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • vhodný užívat při a po užívání antibiotik

Dávkování

1-2 kapsle denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo vody. Je vhodné i na dlouhodobé užívání.


Složení

1 kapsle obsahuje 340 mg směsi PROBIOTIKA+HLÍVA ÚSTŘIČNÁ s betaglukany [prášek sušené hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), vitamin C (kyselina askorbová), sušený extrakt ze šípků (Rosa laevigata), Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, inulin]. Obal kapsle: želatina.


Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před mrazem. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro bezlepkovou dietu, těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.