Terezia Probiotika + Hlíva ústřičná s betaglukany FORTE 10 kapslí

50105797

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

119

Cena za 1 kus(tbl): 12 Kč

O produktu

TEREZIA Probiotika+Hlíva ústřičná s betaglukany FORTE je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje 3 kmeny probiotických kultur (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a Bifidobacterium lactis), extrakt ze šípků, vitamin C a hlívu ústřičnou s betaglukany.

  • Hlíva ústřičná obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek důležitých pro lidské zdraví. Má vysoký obsah vlákniny a zejména betaglukanů, tím podporuje zvýšení prospěšné mikroflóry ve střevech a působí jako výživa pro přátelské živé bakterie (prebiotikum).
  • Šípek je bohatým přírodním zdrojem vitaminu C. Přispívá k normální funkci střevního traktu a napomáhá správnému trávení. Podporuje přirozenou obranyschopnost.
  • 20 miliard probiotik v denní dávce.
  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, chrání buňky před oxidativním stresem a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Přípravek je vhodný užívat při a po užívání antibiotik. Lze ho užívat dlouhodobě.

Dávkování:

Užívejte 1-2 kapsle denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo vody.

Složení:

Hlíva ústřičná 455 mg, betaglukan 215 + 7,5 mg, vitamin C 80 mg, extrakt ze šípků 50 mg, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis 20x109 CFU ve 2 kapslích.

1 kapsle obsahuje 340 mg směsi PROBIOTIKA+HLÍVA ÚSTŘIČNÁ s betaglukany [prášek sušené hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus), vitamin C (kyselina askorbová), sušený extrakt ze šípků (Rosa laevigata), Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, inulin]. Obal kapsle: želatina.

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vhodné pro bezlepkovou dietu, těhotné a kojící ženy.

Parametry
Značka Terezia
Forma Kapsle
Věk dítěte od 3 let
EAN 8594006897419