Doplněk stravy

Terezia Reishi BIO 120 kapslí

Značka: TEREZIA

TEREZIA Reishi BIO je přípravek obsahující řadu důležitých látek pro organismus. Houba reishi patří mezi nejvzácnější zdraví prospěšné houby.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

829

Cena za 100 kusů: 690,83 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Terezia Reishi BIO 120 kapslí

50102298

Úvod

Houba reishi je v čínské medicíně využívána už 4 000 let a díky pestrému obsahu cenných látek pro lidský organizmus patří mezi nejvzácnější zdraví prospěšné houby. Houba byla vypěstována za přísných podmínek v BIO produkci, a jakmile nadešel čas její sklizně, prošla procesem lyofilizace (sušení mrazem), díky čemuž si uchovala všechny bioaktivní látky, mimo jiné známé beta-glukany. Reishi přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu a k udržení zdravých oběhových funkcí. 

Hlavní vlastnosti:

  • reishi podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu a příznivě působí na oběhový systém
  • obsahuje deklarované množství beta-glukanů
  • přípravek je bez lepku

Dávkování

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje 150 mg prášku celé houby reishi bez příměsí (100 %) s obsahem 33,20 mg ß – glukanu ± 1,5 % . Obal kapsle: celulóza.


Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Uchovávejte v suchu do 25 ºC.
Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Vhodné pro celiaky.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.