Doplněk stravy

Terezia Reishi v kávě fine 20 sáčků

Značka: TEREZIA
  • Terezia Reishi v kávě fine je doplněk stravy ve formě horkého nápoje s obsahem zdraví prospěšné houby reishi, která přispívá k přirozené obranyschopnosti.
339

Cena za 100 g: 154 Kč

O produktu: Terezia Reishi v kávě fine 20 sáčků

50133902

Úvod

Terezia Reishi v kávě strong je doplněk stravy s obsahem zdraví prospěšné houby Reishi ve formě horkého nápoje. Reishi v kávě je silný kvalitní produkt, který vám usnadní start do nového dne a zpříjemní chvilky odpočinku. Houba Reishi obsahuje cenné látky pro lidský organismus, mimo jiné známé beta-gukany. Přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu a k normální funkci oběhové soustavy.

Hlavní vlastnosti:

  • káva s mletým práškem z ouby reishi
  • pro příjemné chvilky relaxace
  • nastartuje váš den lépe než samotná káva

Dávkování

Užívejte 1 sáček 2x denně. Obsah sáčku rozmíchejte v 150 ml horké vody a chvíli nechte odstát.


Složení

1 sáček obsahuje 11g směsi REISHI v kávě fine (dextróza, sušené polotučné mléko, instantní káva, prášek celé lyofilizované houby reishi (Ganoderma lucidum / Lesklokorka lesklá) 200 mg, kakao, carobový prášek, aroma) s obsahem 44,26 mg ß-glukanu ± 1,5%.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodné pro celiaky. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.