Potraviny a nápoje

Terezia Skořice v medu 250 g

Značka: TEREZIA
  • Terezia Skořice v medu je pastovaný květový med se skořicí. Můžete ho využít jak k oslazení nápojů, tak k přímé konzumaci nebo při vaření a pečení.
135

Cena za 1 kg: 540 Kč

O produktu: Terezia Skořice v medu 250 g

50094490

Úvod

Terezia Skořice v medu obsahuje med, který pochází z jedné z největších včelařských farem v ČR, která prodává med pouze od českých včel. Výroba medu je pod stálým veterinárním dozorem a odpovídá normám EU. Pastovaný med je klasický květový med, ze kterého se pomocí řízené krystalizace stane med pastovaný. Během procesu krystalizace se hrubé krystaly v medu mechanicky rozruší a tím vznikne hladká pastovitá konzistence. Do pastovaného medu je přidaná mletá skořice, která přispívá k fungování vašich horních cest dýchacích, je vhodnou podporou v případě nachlazení a zároveň napomáhá i vašemu trávicímu ústrojí.Tato potravina je skvělá jako pochoutka na mazání pečiva, do nápojů na přislazování i na pečení a vaření.

Hlavní vlastnosti:

  • pochoutka z českého medu a skořice
  • skvělý do nápojů na přislazování nebo jako sladidlo místo cukru
  • na pečení, k vaření

Složení

Med květový pastovaný 98 %, mletý prášek skořice (Cinnamomum) 2 %.


Použití

1 čajová lžička 1x denně. Přílišná konzumace má mírně projímavé účinky.


Upozornění

Med byste nikdy neměli přidávat do horkého čaje, aby se neznehodnotily účinky samotného medu.
Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti do 70 %. Med je citlivý na změny teploty a může změnit konzistenci bez vlivu na kvalitu. Chraňte před mrazem!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.