Potraviny a nápoje

Terezia Zázvor v medu 250 g

Značka: TEREZIA

Pastovaný med s přidaným sušeným mletým zázvorem Terezia je skvělý jako pochoutka na mazání pečiva, do nápojů na přislazování i na pečení a vaření.

129

Cena za 1 kg: 516,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Terezia Zázvor v medu 250 g

50091385

Úvod

Terezia Zázvor v medu obsahuje med, který pochází z jedné z největších včelařských farem v ČR, která prodává med pouze od českých včel. Výroba medu je pod stálým veterinárním dozorem a odpovídá normám EU. Pastovaný med je klasický květový med, ze kterého se pomocí řízené krystalizace stane med pastovaný. Během procesu krystalizace se hrubé krystaly v medu mechanicky rozruší a tím vznikne hladká pastovitá konzistence. Do pastovaného medu je přidán sušený mletý zázvor, který má stejnou intenzivní chuť jako čerstvý zázvor. Zázvor přispívá k udržení optimální imunity, podporuje zažívání a přispívá k normální funkci zažívacího traktu. Tato potravina je skvělá jako pochoutka na mazání pečiva, do nápojů na přislazování i na pečení a vaření.

Hlavní vlastnosti:

  • pochoutka z českého medu a sušeného zázvoru
  • skvělý do nápojů na přislazování nebo jako sladidlo místo cukru
  • na pečení, k vaření

Složení

Med květový 97 %, zázvor lékařský (Zingiber officinale) mletý prášek 3 %.


Upozornění

Med byste nikdy neměli přidávat do horkého čaje, aby se neznehodnotily účinky samotného medu.
Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti do 70 %. Med je citlivý na změny teploty a může změnit konzistenci bez vlivu na kvalitu. Chraňte před mrazem!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.