Doplněk stravy

Terezia Vitamin D3 1000 IU 90 tobolek

Značka: TEREZIA

Přípravek Terezia Vitamin D3 1000 IU obsahuje vitamin D3, který příznivě ovlivňuje imunitní systém a je důležitý pro zdravé kosti a zuby. Vhodné pro dospělé a děti od 15 let.

125

Cena za 1 kus: 1,39 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Terezia Vitamin D3 1000 IU 90 tobolek

50126257

Úvod

Vitamin D3 pro vaše kosti, zuby a imunitu. Vitamin D je v tucích rozpustný vitamin nezbytný pro lidský organismus. Je nepostradatelný od kojeneckého věku až po stáří. Vitamin D3 vzniká v kůži působením slunečního záření. Zejména při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků je vhodné ho doplňovat potravou nebo doplňky stravy. Užívání vitaminu D doporučujeme zejména seniorům a ženám v období menopauzy. Přípravek je vhodný i pro těhotné a kojící ženy. Použitý olivový olej v přípravku Terezia Vitamin D3 1000 IU zajišťuje efektivní vstřebávání vitaminu D3 do organismu.

Hlavní vlastnosti vitaminu D:

  • je potřebný pro zdravý růst
  • přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů
  • napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu
  • přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • podílí se na procesu dělení buněk

Dávkování

Dospělí a děti od 15 let užívají 1 tobolku denně. Tobolka se polyká cela a zapiji vodou nebo se její obsah vytlačí do jídla. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

Vitamin D3 25 µg/1000 IU v jedné tobolce (500 % referenční hodnoty příjmu). Olivový olej, vitamin D3 (cholekalciferol), želatinová tobolka (želatina, glycerol, voda čištěná).


Upozornění

Není vhodné pro děti do 15 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.