Unilakt se skořicí a řasou chlorella 220 tablet

Doplněk stravy

Značka: UNILAKT
Tablety s obsahem jablečné vlákniny, zelené řasy Chlorelly, probiotické kultury, vitaminem C obohacené skořicí, která podporuje trávení a normální hladinu cholesterolu v krvi.
Skladem na e-shopu
389

Cena za 1 kg: 2 593 Kč

O produktu

50023689

 

CHYTŘE NA REDUKČNÍ DIETU! Unilakt se skořicí je přírodní přípravek s jedinečným složením. Tablety obsahují jablečnou vlákninu, probiotickou kulturu, řasu Chlorellu, vitamin C a skořici. Přípravek Unilakt se skořicí doporučujeme všem, kteří potřebují upravit trávení a zažívání, při nedostatečné nebo nekvalitní výživě a při redukčních dietách.

Hlavní vlastnosti:

  • Zelená sladkovodní řasa Chlorella je přirozeně bohatá na bílkoviny, vitamíny a minerály, esenciální aminokyseliny. Je bohatá na chlorofyl. Napomáhá správnému trávení a přispívá k normální funkci střevního traktu. Podporuje vitalitu a energii a přispívá k přirozené obranyschopnosti.
  • Skořice podporuje trávení a pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a cukru v krvi.
  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.

Chlorella v našem produktu

Chlorella je jedlá sladkovodní řasa, která patří mezi tzv. zelené superpotraviny díky svému složení plném aktivních látek potřebných pro organismus. Buněčná stěna Chlorelly je pro člověka nestravitelná, tudíž v případě lidské výživy je potřebné narušit buněčnou stěnu, což je laboratorní proces (dezintegrace), který docílí výrazně vyšší vstřebatelnosti živin.

 

 

 

 


Dávkování

15 tablet denně rozdělených do dvou až tří dávek. Jako doplněk stravy při redukční dietě: 3x denně 10 tablet půl hodiny před jídlem, maximálně 30 tablet denně. Tablety je možné rozkousat nebo spolknout. Jednotlivé dávky je nutné zapít nejméně 250 ml tekutiny.

Složení

Jablečná vláknina (45 %), sušená zelená řasa chlorelly (5 %), skořice (Cinnamomum zeylanicum) (4 %), inulin (3 %), probiotická kultura Enterococcus faecium, vitamin C (kyselina askorbová), sušené odtučněné mléko, sladidlo: cukr, plnidlo: bramborový škrob, zpevňující látka: mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka: stearan hořečnatý.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Neužívejte při přecitlivělosti na některou z obsažených složek. Nedostatek tekutin může způsobit zácpu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.