Unilakt se skořicí a řasou chlorella 450 tablet

Doplněk stravy

Značka: UNILAKT
Tablety s řasou Chlorella a bakteriemi mléčného kvašení, obohacené vitamínem C a skořicí.
Skladem na e-shopu
595

Cena za 1 kg: 1 983 Kč

O produktu

50023690

CHYTŘE NA REDUKČNÍ DIETU! Unilakt se skořicí je přírodní přípravek s jedinečným složením. Tablety obsahují jablečnou vlákninu, probiotickou kulturu, řasu Chlorellu, vitamin C a skořici. Přípravek Unilakt se skořicí doporučujeme všem, kteří potřebují upravit trávení a zažívání, při nedostatečné nebo nekvalitní výživě a při redukčních dietách.

Hlavní vlastnosti:

  • Zelená sladkovodní řasa Chlorella je přirozeně bohatá na bílkoviny, vitamíny a minerály, esenciální aminokyseliny. Je bohatá na chlorofyl. Napomáhá správnému trávení a přispívá k normální funkci střevního traktu. Podporuje vitalitu a energii a přispívá k přirozené obranyschopnosti.
  • Skořice podporuje trávení a pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a cukru v krvi.
  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.

Chlorella v našem produktu

Chlorella je jedlá sladkovodní řasa, která patří mezi tzv. zelené superpotraviny díky svému složení plném aktivních látek potřebných pro organismus. Buněčná stěna Chlorelly je pro člověka nestravitelná, tudíž v případě lidské výživy je potřebné narušit buněčnou stěnu, což je laboratorní proces (dezintegrace), který docílí výrazně vyšší vstřebatelnosti živin.


Dávkování

15 tablet denně rozdělených do dvou až tří dávek. Jako doplněk stravy při redukční dietě 3 x denně 10 tablet (půl hodiny před jídlem), max. 30 tablet denně. Tablety se koušou nebo polykají. Jednotlivé dávky je nutné zapít nejméně 250 ml tekutiny. Tabletami Unilakt se skořicí je také možno nahradit jedno denní jídlo. Při prvním užívání je doporučován pozvolný náběh rozvržený do několika dávek.

Složení

jablečná vláknina (45 %), zelená řasa Chlorella (5 %), skořice (Cinnamoum zeylanicum) (4 %), probiotická kultura Enterococcus faecium, vitamín C (kyselina askorbová), sušené odtučněné mléko, cukr, zahušťovadlo: oxidovaný bramborový škrob; inulín (3 %), mikrokrystalická celulóza, sůl: stearan hořečnatý.

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.