Unilakt se skořicí 850 tablet

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

809

Cena za 100 g: 140 Kč

O produktu

Osvědčený pomocník při redukčních dietách. Unilakt se skořicí je přírodní přípravek s jedinečným složením. Tablety obsahují jablečnou vlákninu, probiotickou kulturu, řasu Chlorellu, vitamin C a skořici. Přípravek Unilakt se skořicí doporučujeme všem, kteří potřebují upravit trávení a zažívání, při nedostatečné nebo nekvalitní výživě a při redukčních dietách.

Hlavní vlastnosti:

  • Zelená sladkovodní řasa Chlorella je přirozeně bohatá na bílkoviny, vitamíny a minerály, esenciální aminokyseliny. Je bohatá na chlorofyl. Napomáhá správnému trávení a přispívá k normální funkci střevního traktu. Podporuje vitalitu a energii a přispívá k přirozené obranyschopnosti.
  • Skořice podporuje trávení a pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a cukru v krvi.
  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.

Dávkování

15 tablet denně rozdělených do dvou až tří dávek. Jako doplněk stravy při redukční dietě: 3x denně 10 tablet půl hodiny před jídlem, maximálně 30 tablet denně. Tablety je možné rozkousat nebo spolknout. Jednotlivé dávky je nutné zapít nejméně 250 ml tekutiny.

 

Složení

Jablečná vláknina (45 %), sušená zelená řasa chlorelly (5 %), skořice (Cinnamomum zeylanicum) (4 %), inulin (3 %), probiotická kultura Enterococcus faecium, vitamin C (kyselina askorbová), sušené odtučněné mléko, sladidlo: cukr, plnidlo: bramborový škrob, zpevňující látka: mikrokrystalická celulóza, protispékavá látka: stearan hořečnatý.

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Neužívejte při přecitlivělosti na některou z obsažených složek. Nedostatek tekutin může způsobit zácpu.