Pharma Activ Vitamin K2 MK7 + D3 FORTE 1000 I.U. 125 tablet

Doplněk stravy

Pharma Activ Vitamin K2 MK7 + D3 Forte 125 tablet obsahuje vitaminy, které jsou důležité pro udržení dobrého stavu kostí. Vitamin D podporuje funkci imunitního systému.
Skladem na e-shopu
259

Cena za 100 kusů: 207 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50118749

Doplněk stravy s vitaminy pro podporu pevných kostí. Pharma Activ Vitamin K2 MK7 + D3 FORTE 1000 I.U. 125 tablet obsahuje vitamin K ve formě MK7 (menachinon) + vysokou dávku vitaminu D3 (cholekalciferol). Vitamin K je důležitý zejména pro udržení normálního stavu kostí a normální srážlivost krve. Vitamin D je pro naše tělo nezbytný v mnoha směrech. Přispívá ke vstřebávání a využití vápníku a fosforu, prvků, které jsou nepostradatelné pro stavbu kostí a je důležitý pro správnou funkci imunitního systému. Doplnění vitaminu D do organizmu probíhá zčásti stravou, částečně si jej tělo vyrábí samo, pokud má dostatek slunečního svitu.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamin K přispívá k normální srážlivosti krve a udržení normálního stavu kostí
  • vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů
  • vitamin D napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu
  • vitamin D podporuje funkci imunitního systému
  • vitamin D se podílí na procesu dělení buněk

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Složení (v přepočtu na denní dávku - 1 tableta 300 mg): Plnidlo (Mikrokrystalická celulóza) 296,88 mg, Protispékavá látka (Stearan hořečnatý) 2 mg, Protispékavá látka (Talek) 1 mg, menachinon (Vitamín K2 MK-7) 0,1 mg 133 %*, cholekalciferol (Vitamín D3) 0,025 mg (1000 I.U.)/ 500 %*  *referenční hodnota příjmu.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.