Doplněk stravy

Walmark Koenzym Q10 30 mg 60 tobolek

Značka: WALMARK

Tobolky s obsahem vysoce kvalitního koenzymu Q10 získávaného přírodní cestou, který hraje jednu z klíčových rolí při získávání energie z potravy. Určeno pro dospělé.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks vybraných produktů značky Walmark Žluté řady získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.
235

Cena za 1 kus: 3,92 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Walmark Koenzym Q10 30 mg 60 tobolek

50113130

Úvod

Dodejte organismu přírodní koenzym Q10. Koenzym Q10 obsažený v přípravku se získává fermentací z kvasnic ve formě oleje a díky této formě je velice dobře vstřebáván do organismu. Koenzym Q10 je nezbytnou součástí každé buňky lidského těla. Během biochemických reakcí v buněčných mitochondriích se účastní procesu přenosu a získávání energie, která je pro život nezbytná. Nejvíce koenzymu Q10 se vyskytuje v orgánech s vysokými požadavky na energii, jako jsou srdce, plíce a játra. S přibývajícím věkem jeho produkce klesá, a proto je vhodné koenzym Q10 doplňovat v potravě. Jeho nižší hladina může být ovlivněna též užíváním léků na snížení hladiny cholesterolu (statinů).


Dávkování

Užívejte 1–2 tobolky denně, během jídla nebo po jídle, zapijte tekutinou. Pro maximální podporu užívejte pravidelně každý den.


Složení

Koenzym Q10 60 mg ve dvou tobolkách.

Olej, želatina, zvlhčující látka (glycerin), sójový olej plně hydrogenovaný, koenzym Q10, sójový lecithin, barvivo (oxid železa).


Upozornění

Nevhodné pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.