Doplněk stravy

Walmark Koenzym Q10 FORTE 60 mg 60 tobolek

Značka: WALMARK

Walmark Koenzym Q10 FORTE obsahuje vysoce kvalitní koenzym Q10 získaný přírodní cestou, který hraje jednu z klíčových rolí při získávání energie z potravy. Určeno pro dospělé.

259
Ušetříte 9%

Původní cena:  285 Kč  ·  sleva 26 Kč

Cena za 1 kus: 4,32 Kč

Nejnižší cena před slevou: 285 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Walmark Koenzym Q10 FORTE 60 mg 60 tobolek

50110598

Úvod

Dodejte organismu přírodní koenzym Q10. Koenzym Q10 obsažený v přípravku se získává fermentací z kvasnic ve formě oleje a díky této formě je velice dobře vstřebáván do organismu. K pokrytí denní dávky stačí pouze jedna tobolka denně. Koenzym Q10 je nezbytnou součástí každé buňky lidského těla. Během biochemických reakcí v buněčných mitochondriích se účastní procesu přenosu a získávání energie, která je pro život nezbytná. Nejvíce koenzymu Q10 se vyskytuje v orgánech s vysokými požadavky na energii, jako jsou srdce, plíce a játra. S přibývajícím věkem jeho produkce klesá, a proto je vhodné koenzym Q10 doplňovat v potravě. Jeho nižší hladina může být ovlivněna též užíváním léků na snížení hladiny cholesterolu (statinů).


Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně po jídle, zapijte tekutinou. Pro maximální podporu užívejte pravidelně každý den.


Složení

Koenzym Q10 60 mg v jedné tobolce. Sójový olej, želatina, koenzym Q10, zvlhčující látka (glycerin), barvivo (oxidy a hydroxidy železa).


Upozornění

Nevhodné pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.