Walmark Koenzym Q10 FORTE 60 mg 60 tobolek

Doplněk stravy

Značka: WALMARK
Walmark Koenzym Q10 FORTE obsahuje vysoce kvalitní koenzym Q10 získaný přírodní cestou, který hraje jednu z klíčových rolí při získávání energie z potravy. Určeno pro dospělé.
Skladem na e-shopu
309

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu

50110598

Dodejte organismu přírodní koenzym Q10. Koenzym Q10 obsažený v přípravku se získává fermentací z kvasnic ve formě oleje a díky této formě je velice dobře vstřebáván do organismu. K pokrytí denní dávky stačí pouze jedna tobolka denně. Koenzym Q10 je nezbytnou součástí každé buňky lidského těla. Během biochemických reakcí v buněčných mitochondriích se účastní procesu přenosu a získávání energie, která je pro život nezbytná. Nejvíce koenzymu Q10 se vyskytuje v orgánech s vysokými požadavky na energii, jako jsou srdce, plíce a játra. S přibývajícím věkem jeho produkce klesá, a proto je vhodné koenzym Q10 doplňovat v potravě. Jeho nižší hladina může být ovlivněna též užíváním léků na snížení hladiny cholesterolu (statinů).


Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně po jídle, zapijte tekutinou. Pro maximální podporu užívejte pravidelně každý den.

Složení

Koenzym Q10 60 mg v jedné tobolce. Sójový olej, želatina, koenzym Q10, zvlhčující látka (glycerin), barvivo (oxidy a hydroxidy železa).

Upozornění

Nevhodné pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.