Bolesti chrbtice
Podobné dotazy
Bolesti chrbtice hlavne krk a lopatky
Moze sa spolu uzit novalgin a guajacuran ?
Bolesť krčnej chrbtice
Dobrý deň po koľkých hodinách môžem užiť Paracetamol 500 keď som na oslave mala 1 drink cola plus whisky.. Ďakujem.
bolest driekovej chrbtice a lonovej kosti
Dobrý den, ktoré naplaste by ste mi doporučili na uvolnenie a odstránenie chronických bolesti platničky - bolesť chrbta a krížov, ktoré prechádzaju až do podbruška a lonovej kosti,
Bolesť bedrového kĺbu a chrbtice
Chcel by som vedieť či sa krém AFLAMIN môže užívať po infarkte keď pri návode užívania tabletiek to nedoporučuje.Ďakujem.
Bolesti a trpnutie lavej nohy od chrbtice
Dobry den, prosim Vas mozem uzivat sucasne Dorsiflex a Meloxikam. Dakujem
Seknutie/ bolest v krizovej/ driekovej casti chrbtice
Prosim Vas mozem brat alebo ako brat lieky na bolest chrbtice? Lekar mi predpisal na neurologii/ pohotovosti Novalgin max 3x1,Guajacuran 3x1,Doreta ..pri silnej bolesti,Arthrotec forte 1-0-1 po...
Bolest hlavy z krčnej chrbtice,radikulopatia
Dobrý deň, prosím môžem užívať a ako spolu užívať gyajacuran a ibalgin 400 od bolesti? Vďaka
Mozem kombinovat dorsiflex 200mg a iboprofen 400 mg
Bolest krcnej chrbtice, stuhnuta sija
Duloxetin
Dobrý deň užívam Duloxetin,aké lieky od bolesti krčnej chrbtice môžem užívať? Mám CC syndróm a neskutočne bolesti pliec a hlavy.Dakujem
Vnitřní třes od bolesti páteře
Dobrý den,mam třes nebo. takové záškuby,vnimam bušení srdce více.Zacinam chodit na reh.kvuli bolestem zad u lopatek a bederní pateri.Muze to byt od bolesti zad?Mám tejpy u lopatek a prý strasne...
Nejnovější otázky v poradně
Psychické problémy při vysazování Medrolu
Dobrý den,kdy vymizí psychické problémy způsobené postupným vysazováním Medrolu ,užívaném asi dva mesice
Výběr vhodných probiotik
Dobrý den, po vaginální mykóze bych chtěla pomocí polykacích probiotik těmto potížím aspoň trochu pro příště předcházet. Je možné užívat např. jen Laktobacily 10 premium, či spíš něco konkrétnějšího?...
Biseptol a dieta
Dobrý den, dostala jsem Biseptol na zánět močových cest. Domnívám se, že se při něm nesmí jíst kyselé a mléčné potraviny. Nepletu se? Děkuji
Dlouhodobé trávicí obtíže
Dobrý den, už 3 měsíce mám takové střídání tlaku v podbřišku uprostřed, k tomu nadýmání, pocit plnosti, špatný odchod plynů a i stolice, neni to pořád 24/7, ale mám to takhle často, do toho mám stolici...
