Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • boty

    Dotaz z 11. 10. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den koupil jsem si dibaetické boty. Ale i přes to že jsou rozšířené,nijak mě netlačí ani nic jiného tak cítím a vidím že se mi na patě a palci prostě dělá otlačenina.Proč? Děkuji.
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, je možné, že uvedené topánky Vám nevyhovujú, najideálnejšie riešenie je nechať si nohu premeriať a skúšať topánky v zdravotnických potrebách, či špecializovaných predajniach, alebo si nechať ušiť topánky na mieru. Otlaky sa pri dlhodobom nosení tohoto páru budú pravdepodobne objavovať neustále a môžu vyvolať zranenie, ktoré bude zaznamenané neskoro v dôsledku diabetickej neuropatie. S pozdravom Sabina Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně