Cholesterol
Dobrý deň, low carb strava je založená na nízko príjme sacharidov a na zvýšenom príjme bielkovín a kvalitných tukov. Pri nesprávnom vedení LC je u mnohých pacientov patrné zvýšenie cholesterolu- preferencia tuku pred bielkovinou, nesprávne typy tuku, ich nesprávne množstvo. Je preto vhodné sa poradiť s výživovým poradcom, či dietologiou, aby ste si výsledky nezhoršili. Ohľadom čínských húb a antidepresív som odpovedala v dotaze v minulosti- Reishi a antidepresíva. S pozdravom Sabina Lazorová
Podobné dotazy
vysoký cholesterol
Dobrý den,mohu současně užívat Arterin ,Lipovitan Duo a Omega 3 norský olej ? nebo jsou -kromě statinů -lepší léky ?Děkuji,
Cholesterol
Dobrý den měla jsem zvýšeném cholesterol a potom to bylo v pořádku jsem byla jsem neustálém může to být
Zvýšený cholesterol
Dobrý den, celkový cholesterol 5,2, špatný 3,57. Chtěla bych zkusit ho snížit přírodní cestou - Asterin nebo Cholesten a změnou jídelníčku, pohybovou aktivitou.Máte,prosím,nějaké recenze od zákazníků...
Cholesterol, usi,seborea
Dobrý den,potřebuji pro mamku 65let přírodní lek na snizeni cholesterolu. Pro syna 1rok vhodný sprej na preventivní čistění uší a take něco na seboeru. Je toho v nabídce hodně a nevím co vybrat a do Vaší...
Cholesterol
Pan doktor po napsání těchto posledních lécích mi řekl jakl jakmile mi budou dělat i tyto léky problém tak už neví co mi má napsat za léčiva. Obracim se na vás o radu.
cholesterol
přístroj na měřeni choresterolu
Zvýšený cholesterol
Mám zhruba o 5 % zvýšené hodnoty celk cholesterol. Je nutné užívat lék Sorvasta20 mg.? Děkuji
Cholesterol
Dobrý den, u paní doktorky mi vyšel v krvi cholesterol 6,64 je mi teprve 24 let a paní doktorka se rozhodla mi nedat prášky ale chci zkusit přípravek cholesten pro redukci cholesterolu mohu ho brát jen...
cholesterol nad 70 let
Užívám Cholestmizin forte, uvádíte, že jej nemají užívat osoby starší 70let, proč? V srpnu mi bude 72 let. Informci uvádíte na vašem e-shop, jinde jsem ji nenašla. Děkuji za odpověď.
Zvýšený cholesterol kvůli vysokému HDL: Je to problém?
Dobrý den, jedná se o celkově zvýšený cholesterol díky vysokému HDL. LDL je v normě. Je to problém? Děkuji za odpověď.
Nejnovější otázky v poradně
Kombinace léků Oxycomp a Forlax při zácpě – je možné současné užívání?
Dobrý den, Lékař mi předepsal lék oxycomp. Mohu při zácpě užívat i Forlax? Děkuji za odpověď
Dlouhotrvající fleky po štípancích od štěnic – doporučení na masti či další kroky.
Přeji klidný podvečer. Mám prosím dotaz,syn si přivezl z dovolené kousance od štenic,fleky má již cca 4 měsíce a nechtějí se tzv ztrácet,co s tím a co na to,myslím tím lék-mast-nebo návštěva kožního...
Kombinace Elicea 10 mg a přípravků Mama Mia na poprsí: Možné interakce a správné užívání.
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli můžu společně užívat elicea 10mg a tablety mama mia na poprsí. Děkují
Vitamíny a doplňky stravy vhodné pro kojící matky a těhotné ženy
Dobrý den jsem kojící matka 16 měsíčního batolete ale ted jsme zjistili ze jsem těhotná ja uzivam od vas DR Max pro kojící vitaminy co pouzivat dál aby to bylo pro obě dvě děti prospěšné . Dekuji s...
Kombinace Pragioly 25 mg a Anopyrinu: Lze užívat společně?
Můžu poprosit jestli můžu užít pragiolu 25 mg a anopyrin. Děkuji
Je Detralex volně prodejný, nebo na předpis?
Je detralex volně prodejný, nebo musím mít recept?
Nežádoucí účinky mirtazapinu: ospalost, malátnost a obtíže s denním fungováním.
dobrý den, již týden beru 15mg mirtazapinu a jsem po něm úplně celé dopoledne mimo,nefunguji a pořád spím a odpoledne malátnost,za týden mám jít do práce a nevím jak to zvládnu.prosim o radu děkuji.
