Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Co mi chybi?

    Dotaz z 18. 5. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den. Prosim, doporucil byste nejake potravinove doplnky z lekarny, co uzivat? Jde o to, ze jsem dlouhodobe (6 let), v kuse doma, z vaznych psychickych problemu (mam invalidni duchod), nefunguji, nemuzu ven, nikde... za tu dobu jsem spozorovala ze mam hodne mdly, bledy, zasedly a nezdravy oblicej (pouzivam i hydratacni kremy, ale asi to chce neco vnitrne, jelikoz kremy nepomahaji). Poradite co by mi mohlo chybet za tu dobu? Nechodim na vzduch, na slunce, ven, nikam. Nikdy bych neverila, ze se to podepise na tvari... ze je takova bez zivota. Budu rada za doporuceni, co uzivat, nejake vitaminy nebo neco, aby se to zlepsilo. Musim ale podotknout ze nemam spatnou imunitu, nepocituji unavu, apod. Dekuji moc.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková
    Hezký den, zhoršená kvalita kůže může být způsobena nedostatkem některého z vitaminů (A, B komplex, C, E) či minerálů (draslík, selen, vápník, zinek), které nejste schopna obsáhnout ve vlastní stravě. Zmiňuje se též příznivý vliv omega nenasycených mastných kyselin a kolagenu. Příjemný májový čas přeje Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně