Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Doplňky na posílení imunity

    Dotaz z 12. 10. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chci se zeptat loni jsem podstoupila celkové odstranění štítné žlázy. V současné době beru Letrox 100mg 1x denně + Tezeo 40mg 1/2 na tlak. Zakoupila jsem si přípravek Spektrum gummies - imunita, který jak jsem se dočetla obsahuje i jód. Nebude problém s kombinací s léky na štítnou žlázu?
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

     Dobrý deň, 

    záleží na aktuálnej hladine hormónov štítnej žľazy, ktorej je liečbou Letroxom dosiahnuté. Ak je činnosť štítnej žľazy plne kompenzovaná dodávaním hormónov v liekoch, pri ďalšom príjme jódu je vhodná opatrnosť. Preto je vhodné sa o užívaní preparátov s jódom poradiť s Vašim lekárom, nakoľko nepoznám Váš cekový zdravotný stav. 

    S pozdravom 

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně