Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • dostatek vitaminu D

    Dotaz z 29. 1. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chcela by som sa opýtať, či má 4 mesačné miminko dostatok vitamínu D v zime, keď neužívame Vigantol - podávam miminku Biogaiu s vitamínom D a ja ho kojím a užívam Femibion 3. Ďakujem.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    Biogaia s vitamínem D obsahuje vitamín D a proto není další suplementace vitamínem D (Vigantolem) neurčí-li to lékař nutná.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně