Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Možnosti úpravy léčby hypertenze při přetrvávajících vysokých hodnotách tlaku.

    Dotaz z 2. 3. 2026 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, na vysoký tlak užívám kapidin 1-0-1 a telmisartan 0-0-1.Stale však se TK pohybuje 140/83 až 199/115.Kardiolog navrhl Ylpio,ale nevím,ale nevímzda pouze to nebo ještě i kapidin.Dekuji za odpověď
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    to jestli lékař nechá pouze Ylpio nebo budete mít léčiv na tlak více je na rozhodnutí ošetřujícího lékaře, který zná nejlépe Vaši anamnézu.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně