Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • nadváha + začínající diabetes

    Dotaz z 3. 4. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mám předepsaný Metformin Teve XR 500 mg 1 tbl. denně. Mohu k tomu užívat i Orlistat? Děkuji a přeji hezký den
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    na rovnaký dotaz už v poradni odpovedala kolegyňa, preto Vám prikladám odkaz na odpoveď - https://www.drmax.cz/zeptejte-se-lekarnika/muzu-kombinovat-metformin-a-orlistat

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    • Cukrovka a nadváha

      Dobrý den-může se po užívání Stadametu 1000 hubnout?

    • obezita, hypertenze, diabetes

      Dobrý den, výdej léku Saxenda je vázán na lékařský předpis. Lék je indikován obézním osobám s BMI >30 kg/m2 či osobám s nadváhou s BMI 27-30 kg/m2 . Mám též rizikové faktory diabetes a hypertenzi. Je v...

    • cukrovka 2 typu, vysoký tlak, obezita etc

      Dobrý den. Mám rád sladkou i slanou chuť. Jak tedy mohu, co nejzdravěji, nahradit cukr a sůl?

    • Diabetes a nadváha

      Existuje nějaký doplněk k píchanému inzulínu, který omezí chuť na jídlo i na sladké a sníží nadváhu? Děkuji za odpověď.

    • Cukrovka po operaci

      Dobrý den já sem minulého roku v říjnu prodělala operaci ledviny kse jsem měla tumor asi 10cm velký takže jsem přišla o ledvinu ale chtěla jsem se vás zeptat,je možné abych třeba ze stresu přišla k...

    • Cukrovka v těhotenství?

      Jak se řeší těhotenská cukrovka a kdy hrozí rizika? Díky

    • Účinek lék.

      Dobrý den,má lék Furon vliv ke vzniku cukrovky.Po roce užíváni byla dianostikova cukrovka II. Děkuji za odpověď.

    • nadváha

      Dobrý den,ráda bych se zeptala na prudký nadbytek váhy.Během 3 měsíců jsem přibrala 10kg.Jidelníček mám pořád stejný.Děkuji.

    • neustálý pocit hladu + nadváha

      Dobrý den, už několik měsíců (cca 3-4 měsíce) trpím pocitem hladu. Najím se a po chvilce mám opět hrozný hlad (někdy to je třeba po pěti minutách po jídle, někdy po půl hodině) až mi je téměř hlady blbě....

    • Pacientka Hledá Homeopatika na Snížení Špatného Cholesterolu, Statiny Odmítá

      Dobrý den, Potřebovala bych homeopatika na snížení špatného cholesterolu. Mé tělo odmítá statiny. Děkuji

    Nejnovější otázky v poradně