Ochabnutí penisu
Dobrý deň, ťažkosti, ktoré sa týkajú krátkej, či nedostatočnej erekcie už popísal v minulosti kolega v odpovedi Sex, erekcia a výdrž. Je však vhodná návšteva urológie, či sexuológie, aby sa vylúčili napríklad kardiovaskulárne dôvody vzniku stavu (porucha endotelu ciev, nedostatočné prekrvenie a pod.), či psychologické aspekty dysfunkcie. Tieto stavy sa dnes dajú pomerne úspešne liečiť a navrátiť tak kvalitnejšiu erekciu. Zníži sa tak miera stresu a nervozity. S pozdravom Sabina Lazorová
Podobné dotazy
ochabnutí penisu při sexu
Dobrý den,s přítelkyní jsme spolu 9 měsíců a za tu dobu jsme spolu neměli vůbec sex(soulož) problém je na mé straně jde o to že když chci přítelkyni zasunout penis do pochvy můj penis ihned ochabne,...
Nejnovější otázky v poradně
Zadní rýma po úpravě léčby vysokého tlaku Carzap a Hydrochlorothiazid?
Dobrý den, donedávna jsem na vysoký tlak bral půl tablety léku Carzap 8mg. Protože tlak nebyl ideální, bylo mi Před 14 dny předepsáno navýšení na celou tabletu + půl tablety Hydrochlorothiazidu. Poté co...
Současné užívání léků Torvacard a Prestarium Neo ráno
Dobrý den, mohu užívat současně ráno Torvacard a Prestarium neo, děkuji
Kombinace léků Adadut a Adamat
Mohu kombinovat Adadut a Adamat
Olynt H a dutiny
Olynt ha 1mg, je to vhodné pro umírnění kašlez. Jde to od dutin.
Zhoršení tinnitu při užívání Prestaria Neo: Možné souvislosti a řešení.
Dobrý večer, beru Prestarium neo a zhoršil se mi tinitus. Dekuji za odpověď.
Možné spojení loupání nehtů a odírání rtů s nedostatkem vitamínů nebo minerálů
Dobry den, uzivam lek Xigduo, Betaloc, Sorvastu a Yollie a zacali se mi loupat, trepit a lamat nehty a odira se mi horni ret jako pri ryme. Nemuze to naznacivat neceho nedostatek? A ceho?
