Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Pacient hledá radu pro řešení silné bolesti

    Dotaz z 10. 4. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Od pondělí beru lék OXYCOMP 10MG/5mg,1-0-1, ale mám pořád silné až vysilující bolesti (výhřezy v krční páteři s kontaktem na míchu). Dříve jsem užívala palgotal 1-0-1 + Nimesil.Bylo mi řečeno, že nesmím užívat žádný jiný lék na bolest, když beru OXYCOMP.Nevím,co mám dělat, bolesti silné a mé neurolo
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    pokud nastavená léčba není dostačující, konzultujte tento problém s ošetřujícím lékařem.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně