Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Proč bychom Neměli Užívat Caniverm?

    Dotaz z 8. 11. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,proč by člověk nemohl užít Caniverm? Ve složení není nic jedovatého. Známá ho užívá... problémy po něm nemá. Nikde jsem nenašla pádný důvod, proč neužívat, když zabírá. Děkuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    užívání veterinárních přípravků nedoporučuji. Veterinární přípravky se od humánních liší v první řadě v čistotě, na veterinární produkty není kladen takový důraz na čistotu jako u humánních přípravků. Dalším rozdílem jsou pomocné látky, ve většině případů nejsou příliš vhodné pro člověka. Doporučuji tedy pro zvířata užívání veterinárních přípravků a pro lidi humánní.

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně