Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Vysoké tvorba slin

    Dotaz z 17. 2. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Nadměrné až vysoké tvoření slin po zahájení léčby na zánět zubu pomocí antibiotika, je toto reakce na zánět nebo alergická reakce ?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    bohužel neuvádíte název antibiotik, ale nenapadají mě antibiotika, která by měla tento nežádoucí účinek. Hypersalivaci je již podrobně věnoval kolega, proto na něho ráda odkážu: nadmerne-slineni

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Fluorid

      Dobrý den, chtěl bych se zeptat na pár otázek ohledně fluoridu. Vím, že klasické doporučení je, že přípravky s koncentrovaným fluoridem (např. Elmex Geleé) se mají nechat působit 30 minut (nejíst,...

    • Šetrný předepisový lék na noční močení bez zánětu

      Spasmed nepomohl a Toviaz vyvolal silné obtíže, mám reflux 1.st,

    Nejnovější otázky v poradně