Doplněk stravy

Advance K2D3 60 tablet

Značka: ADVANCE
  • Doplněk stravy Advance K2D3 obsahuje kombinaci vitaminu K2, vitaminu D3, vápníku a rybího oleje.
325

Cena za 100 kusů: 542 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Advance K2D3 60 tablet

50111405

Úvod

K2D3 ADVANCE obsahuje kombinaci 4 aktivních látek: vitaminu K2 ve formě MK7, vitaminu D3, vápníku a rybího oleje s obsahem omega 3. Vitamin K2 z části vytváří baterie v trávicím traktu a z části ho přijímáme v potravě. Přípravek obsahuje vitamin K2 v účinné formě MK7 (menachinon 7). Vitamín K je důležitý zejména pro udržení normálního stavu kostí a normální srážlivost krve. Vitamin D3 (cholekalciferol) příznivě ovlivňuje normální stav kostí, svalů a zubů a je nezbytný pro normální funkci imunitního systému. Vápník (kalcium) je zodpovědný za celou řadu procesů v lidském těle. Působí synergicky s vitaminem D, podporuje udržení zdravých kostí a přispívá k normální činnosti svalů. Napomáhá normální srážlivosti krve, přenosu nervových vzruchů a podílí se na normálním energetickém metabolismu. Rybí olej MEG-3 se vyznačuje vysokým obsahem omega 3 nenasycených mastných kyselin.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamín K, vápník a vitamín D podporují udržení dobrého stavu kostí
  • vitamín D podporuje správnou funkci imunitního systému
  • vitamín K a vápník podporují normální srážlivost krve
  • vitamin D a vápník podporují udržení dobrého stavu zubů
  • vápník a vitamín D podporují udržení normální funkce svalů

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně. Dostatečně zapijte.


Složení

Vápník (uhličitan vápenatý), rybí olej MEG-3, stearan hořečnatý, vitamín K2 (MK7 – menachinon), vitamín D3 (cholekalciferol). 


Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.