Doplněk stravy

Woykoff allegra COMFORT 90 tablet

Značka: WOYKOFF

Allegra COMFORT – pilulka dobré nálady. Je určena osobám trpícím úzkostmi, strachem, poruchami usínání a spánku, každodenními stresovými situacemi.

Velikost balení
655

Cena za 100 g: 795,39 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Woykoff allegra COMFORT 90 tablet

50104441

Úvod

Allegra COMFORT je doplněk stravy, který obsahuje unikátní kombinaci esenciální aminokyseliny L-tryptofan a vitaminu B6.

  • L-tryptofan je jedinou stavební látkou hormonu serotoninu, bez které lidské tělo neumí serotonin vytvořit. Serotoninu se také přezdívá hormon dobré nálady. Jeho nedostatek se v našem organismu velmi rychle projeví špatnou náladou. L-tryptofan neumí lidský organismus vyrobit, musí ho tedy v dostatečném množství získávat z potravy. Vysoké množství tryptofanu obsahují živočišné bílkoviny, a to zejména tučné červené maso nebo syrovátka. Naproti tomu bílé maso nebo rostlinná strava obsahují tryptofanu minimum.
  • Vitamin B6 přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání a zároveň zvyšuje biologickou dostupnost l-tryptofanu v neuronech.

Přípravek je určen osobám, které trpí

  • Úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem.
  • Poruchami usínání a spánku, plytkým spánkem.
  • Abstinenčními příznaky při odvykání kouření, alkoholu a jiných závislostí.
  • Nutkáním se přejídat.
  • Každodenními stresovými situacemi.
  • Podzimními výkyvy nálad.

Allegra COMFORT je zcela bezpečná a nenávyková, můžete ji užívat dlouhodobě i bez přerušení.

Dávkování:

Užívejte 1-2 tablety denně. Tabletu je vhodné užít nejlépe večer, a to nalačno a zapít ovocným džusem, případně horkým mlékem s medem.

Allegra působí dlouhodobě, účinky můžete očekávat po 7-10 dnech. Přípravek užívejte po dobu minimálně 1 měsíce. Pokud po 1 měsíci užívání budete považovat zlepšení své nálady za nedostatečné, užívejte nadále 1 tabletu nalačno ráno a 1 tabletu večer. Po 3 měsících užívání přípravek vysaďte na dobu nejméně 1 měsíce, a to z důvodu zjištění, zdali se Váš psychický stav nezlepšil natolik, že další podávání přípravku je zbytečné.

Složení:

L-tryptofan 200 mg, pyridoxin 2,5 mg v jedné tabletě.

Zahušťovadlo (hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulosa, arabská guma, polyvinylpyrrolidon), L-tryptofan, sacharóza, protispékavé látky (mastek, stearan hořečnatý), barviva (oxid titaničitý, oxid železa) pyridoxin hydrochlorid, emulgátor PEG 6000.

Upozornění:

Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.