Avène Kompaktní make-up SPF50 tmavý odstín 10 g

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Péče pro alergickou, atopickou a intolerantní pokožku. Kompaktní make-up SPF50 pomáhá skrýt nedokonalosti a chrání pleť před vlivy slunečního záření.
649 ušetříte 200 Kč

Původní cena 849 Kč , sleva 24%

Nejnižší cena před slevou: 849 Kč

O produktu: Avène Kompaktní make-up SPF50 tmavý odstín 10 g

50059393

Péče pro alergickou, atopickou a intolerantní pokožku. Avène Kompaktní make-up SPF50 tmavý odstín pomáhá skrýt nedokonalosti a chrání pleť před vlivy slunečního záření. Sjednocuje tón pleti pro přirozený vzhled. Minerálními filtry zabraňují slunečním paprskům, aby pronikaly do pokožky, a působily tak její podráždění.

Výsledek:

  • vysoká ochrana před slunečním zářením
  • sjednocená pleť
  • přirozený vzhled pleti

Složení

Pre-tocopheryl (patentovaná stabilní forma provitamínu E), stabilní a dlouhodobě účinný komplex minerálních filtrů a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte nejméně 1g přípravku na obličej dospělého. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem. 

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.