AVITA C+D3+Zinek Liposomal Plus 200 ml

Doplněk stravy

Značka: AVITA
Přípravek AVITA C+D3+Zinek Liposomal Plus obsahuje kombinaci vitaminů C a D3 se zinkem v tekuté lipozomální formě.
Skladem na e-shopu
799

Cena za 100 ml: 400 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50125182

Vitamin C v kombinaci s vitaminem D3 a zinkem podpoří Váš imunitní systém. Lipozomální forma umožňuje lepší vstřebatelnost a využitelnost pro organismus. Vitaminy a minerály uzavřené v lipozomech mohou vstupovat přímo do krevního oběhu a do buněk.

Hlavní účinky:

  • vitamin C napomáhá normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a příznivě ovlivňuje nervový systém a psychickou činnost, chrání buňky před oxidačním stresem a napomáhá správnému energetickému metabolismu, přispívá k normální tvorbě kolagenu, který podporuje správné fungování našich kostí, kůže, chrupavek, krevních cév, zubů a dásní
  • vitamin D3 (cholekalciferol) příznivě ovlivňuje normální stav kostí, svalů a zubů a je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému, přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu
  • zinek je důležitý pro správné fungování imunitního systému, podporuje zdraví kostí, vlasů, nehtů a pokožky

Proč volit lipozomální aplikaci?

Výhodou lipozomální aplikace je vysoká biologická dostupnost účinné látky pro lidský organismus. Lipozomální vitaminy jsou obaleny lipozomy neboli mikročásticemi tuku. Tento ochranný obal zabezpečí, že molekuly vitaminů se dostanou neporušené až do krve, odkud se snadno vstřebávají přímo do buněk. Zdrojem lipozomů (lipidů) je geneticky nemodifikovaný slunečnicový lecitin. S každou dávkou lipozomálních vitaminů tak zároveň dostanete do těla tuto cennou látku. Lecitin je základní stavební složkou buněčných membrán, vyskytuje se v důležitých tkáních (játra, mozek, srdce, svaly).


Dávkování

Dospělí užívají 2x denně 5 ml (2 čajové lžičky), dětem od 3 let podávejte 1x denně 2,5 ml (1 mocca lžička) a těhotné a kojící ženy užívají 1x denně 2,5 ml (1 mocca lžička). Smíchejte s 1 dcl tekutiny, např. džusu, vody nebo čaje a vypijte.

Složení

Kyselina L-askorbová 1000 mg (1250 % RVH), slunečnicový lecitin 1050 mg, zinek 15 mg (100 % RVH), cholekalciferol (D3) (2000 IU) 50 µg (1000 % RVH) v 10 ml.

Askorban sodný (antioxidant), demineralizovaná voda, sorban draselný.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.