Kosmetika

BIODERMA Atoderm Krém Ultra 200 ml

Značka: BIODERMA
Produktová řada: Atoderm
  • BIODERMA Atoderm Krém Ultra intenzivně vyživuje, hydratuje a regeneruje suchou a reaktivní pokožku. Posiluje kožní bariéru, chrání před vnějšími vlivy, zvláčňuje a zklidňuje.
455

O produktu: BIODERMA Atoderm Krém Ultra 200 ml

50139294

Úvod

BIODERMA Atoderm Krém Ultra intenzivně vyživuje, hydratuje a regeneruje suchou a reaktivní pokožku. Posiluje kožní bariéru, chrání před vnějšími vlivy, zvláčňuje a zklidňuje. Poskytuje kompletní péči ve dvou krocích. Uzamyká vlhkost v pokožce a zabraňuje jejímu vysušování. Obsahuje Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, niacinamid a kyselinu hyaluronovou. Tyto látky dodávají pleti potřebnou výživu a zanechávají ji jemnou a hedvábně hebkou na dotek. Krém se snadno a rychle vstřebává, nezanechává po sobě mastný film a zajišťuje okamžitý komfort. Bez parfemace.

Hlavní vlastnosti:

  • dlouhodobě hydratuje a vyživuje pleť
  • poskytuje suché pleti okamžitý komfort
  • zanechává vláčnou a zklidněnou pokožku

Složení

Skin Protect Complex™ obsahující niacinamid a kombinaci dvou sacharidů obnovuje bariéru pokožky a pomáhá uzamyká v ní vlhkost. Niacinamid – pomáhá restrukturalizovat ochrannou bariéru pleti, zlepšuje její pružnost a zklidňuje. Kyselina hyaluronová – intenzivně hydratuje pokožku, patentovaný přírodní komplex D.A.F™ zvyšuje práh tolerance pokožky.


Použití

Aplikujte Atoderm Krém Ultra na pokožku po koupeli jednou až dvakrát denně. Pro ještě lepší výsledky a účinnost doporučujeme použít spolu s produktem Atoderm sprchový gel. V případě potřeby použijte krém na obličej a tělo. Vhodný pro celou rodinu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.