Blendea Mushroom Mix 90 kapslí

Doplněk stravy

Značka: BLENDEA
Blendea Mushroom Mix obsahuje sedm funkčních hub v nejvyšší BIO kvalitě - reishi, chaga, maitake, shiitake, hericium, cordyceps a tremella.
Skladem na e-shopu
295

Cena za 1 kus: 3 Kč

O produktu

50142599

Blendea Mushroom Mix obsahuje sedm funkčních hub v nejvyšší BIO kvalitě - reishi, chaga, maitake, shiitake, hericium, cordyceps a tremella. Tyto houby mají blahodárné účinky na lidské zdraví a vitalitu s tísíciletou tradicí a to nejen v čínské medicíně. Houba Reishi posiluje přirozenou obranyschopnost organismu, pomáhá zajišťovat normální funkci oběhové soustavy a přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Cordyceps, podobně jako chaga nebo hericium obsahuje řadu vitaminů, minerálů, bílkovin, aminokyselin nebo koenzym Q10. Extrakty z hub jsou plněné do čistě rostlinných kapslí, neobsahují sóju ani lepek.

Hlavní vlastnosti:

  • mix 7 funkčních hub
  • reishi, chaga, maitake, shiitake, hericium, cordyceps a tremella
  • bez lepku
  • vegan
  • BIO kvalita

Blendea Mushroom Mix 90 kapslí2


Dávkování

2 kapsle denně, po jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

1 kapsle obsahuje: Mushrooms BIO mix 500 mg, - z toho Reishi 71,5 mg, z toho Chaga 71,5 mg, z toho Shiitake 71,5 mg, z toho Maitake 71,5 mg, z toho Cordyceps 71,5 mg, z toho Hericium 71,5 mg, z toho Tremella 71,5 mg.

Upozornění

Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, mládež, těhotné a kojící matky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.