Potraviny a nápoje

Captain Kombucha ZERO Malina BIO 400 ml

Vyzkoušejte nápoj od Kapitána Kombuchy a probuďte v sobě novou energii! Jemně perlivý fermentovaný BIO nápoj ZERO ze zeleného čaje s příchutí maliny obsahuje probiotika.

64

Cena za 100 ml: 16,00 Kč

O produktu: Captain Kombucha ZERO Malina BIO 400 ml

50142782

Úvod

Vyzkoušejte nápoj od Kapitána Kombuchy a probuďte v sobě novou energii! Jemně perlivý fermentovaný BIO nápoj ze zeleného čaje s příchutí maliny se vyznačuje nejen jednoduchou chutí, ale i komplexním složením. V nízkokalorickém drinku vyrobeném z houby Kombucha najdete zdraví prospěšné probiotické kultury. Kombucha se konzumovala po staletí jako zdravý nápoj hlavně v Číně, kde byla označována jako „elixír dlouhověkosti“. Ochutnejte ji i vy. Bez cukru.

Hlavní vlastnosti:

  • perlivý nápoj ze zeleného čaje a houby Kombucha
  • s příchutí maliny
  • obsahuje probiotika, BIO kvalita

Složení

Bio kombucha (filtrovaná voda, bio třtinový cukr*, bio zelený čaj 0,4 %, bio listy stévie, kultury kombuchy), přírodní malinové aroma 0,15 %,  bio mrkvový koncentrát, probiotické bakterie Bacillus coagulans. *Během fermentace je vyloučen veškerý cukr.


Upozornění

Nikdy neprotřepávejte. Otevírejte opatrně. Skladujte na suchém chladném místě, chraňte před slunečním zářením. Po otevření uchovávejte při teplotě mezi 0 °C až 6 °C a spotřebujte do 3 dnů.


O značce

Captain Kombucha přináší lahodné perlivé nápoje se živými kulturami. Všechny lahve se vyrábí ručně na portugalském pobřeží a obsah každého drinku splňuje přísné kontroly BIO kvality.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.