Potraviny a nápoje

Captain Kombucha ZERO Original BIO 400 ml

Vyzkoušejte nápoj od Kapitána Kombuchy a probuďte v sobě novou energii! Jemně perlivý fermentovaný BIO nápoj ZERO ze zeleného čaje obsahuje probiotika.

59

Cena za 100 ml: 14,75 Kč

O produktu: Captain Kombucha ZERO Original BIO 400 ml

50145550

Úvod

Vyzkoušejte nápoj od Kapitána Kombuchy a probuďte v sobě novou energii! Jemně perlivý fermentovaný BIO nápoj ze zeleného čaje se vyznačuje nejen jednoduchou chutí, ale i komplexním složením. V nízkokalorickém drinku vyrobeném z houby Kombucha najdete zdraví prospěšné probiotické kultury. Kombucha se konzumovala po staletí jako zdravý nápoj hlavně v Číně, kde byla označována jako „elixír dlouhověkosti“. Ochutnejte ji i vy. Bez cukru.

Hlavní vlastnosti:

  • perlivý nápoj ze zeleného čaje a houby Kombucha
  • bez cukru
  • obsahuje probiotika, BIO kvalita

Složení

Bio kombucha (filtrovaná voda, bio třtinový cukr*, bio zelený čaj 0,4 %, bio listy stévie, kultury kombuchy), přírodní bergamotové aroma 0,19 %, probiotické bakterie Bacillus coagulans. * Během fermentace je vyloučen veškerý cukr.


Upozornění

Nikdy neprotřepávejte. Otevírejte opatrně. Skladujte na suchém chladném místě, chraňte před slunečním zářením. Po otevření uchovávejte při teplotě mezi 0 °C až 6 °C a spotřebujte do 3 dnů.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.