Captain Kombucha ZERO Zázvor a citron BIO 400 ml

Potraviny a nápoje

Vyzkoušejte nápoj od Kapitána Kombuchy a probuďte v sobě novou energii! Jemně perlivý fermentovaný BIO nápoj ZERO ze zeleného čaje s příchutí citronu a zázvoru obsahuje probiotika.
Skladem na e-shopu
69

Cena za 100 ml: 17 Kč

O produktu

50142781

Vyzkoušejte nápoj od Kapitána Kombuchy a probuďte v sobě novou energii! Jemně perlivý fermentovaný BIO nápoj ze zeleného čaje s příchutí zázvoru a citronu se vyznačuje nejen jednoduchou chutí, ale i komplexním složením. V nízkokalorickém drinku vyrobeném z houby Kombucha najdete zdraví prospěšné probiotické kultury. Kombucha se konzumovala po staletí jako zdravý nápoj hlavně v Číně, kde byla označována jako „elixír dlouhověkosti. Ochutnejte ji i vy. Bez cukru.

Hlavní vlastnosti:

  • perlivý nápoj ze zeleného čaje a houby Kombucha
  • s příchutí zázvoru a citronu
  • obsahuje probiotika, BIO kvalita

Složení

Bio kombucha (filtrovaná voda, bio třtinový cukr*, bio zelený čaj 0,4 %, bio listy stévie, kultury kombuchy), přírodní zázvorové aroma 0,18 %, přírodní citronové aroma 0,14 %, probiotické bakterie Bacillus coagulans. *Během fermentace je vyloučen veškerý cukr.

Upozornění

Nikdy neprotřepávejte. Otevírejte opatrně. Skladujte na suchém chladném místě, chraňte před slunečním zářením. Po otevření uchovávejte při teplotě mezi 0 °C až 6 °C a spotřebujte do 3 dnů.

O značce

Captain Kombucha přináší lahodné perlivé nápoje se živými kulturami. Všechny lahve se vyrábí ručně na portugalském pobřeží a obsah každého drinku splňuje přísné kontroly BIO kvality.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.