Znáte svou pleť? Podívejte se, jak probíhá diagnostika pleti v dermocentrech Dr.Max

Už jste měli možnost nechat si bezplatně, bez objednání, zároveň ale pohodlně a kvalitně zdiagnostikovat Váš aktuální stav pleti? Tak přesně takovou službu můžete očekávat v dermocentrech Dr.Max, kde Vám odborný personál za použití speciálního přístroje zjistí, v jakém stavu je vaše pleť a následně i poradí, jak o ni správně pečovat.

Ve všech lékárnách Dr.Max s Dermocentrem můžete díky své Kartě výhod Dr.Max kdykoliv, bez předchozího objednání, vyzkoušet profesionální diagnostiku pleti.

Jak diagnostika pleti probíhá?

Dermoporadkyně seznámí klientku s faktem, že přesnější výsledky diagnostiky jsou, pokud se provádí na odlíčeném obličeji. Pokud má klientka make-up, nabídne ji možnost odlíčení v tzv. T-Zoně, která je pro měření dostačující. Následně přikládá přístroj a vyhodnocuje jednotlivé kroky měření.

 

Co se dozvíte?

Dozvíte se, jak jste na tom s hydratací a elasticitou, které se velkou měrou podílejí i na viditelnosti aktuálního stavu pleti. Pak následuje hodnocení pórovitost pleti. Většinou rozšířené póry trápí klientky s akné/po akné a nebo klientky s genetickou predispozicí. Jako další krok probíhá měření předpokladu ke vzniku pigmentových skrvn/rozšíření pigmentových skvrn. Prevencí vzniku pigmentových skvrn je správná hydratace a také ochranný faktor, který by měl být používaný celoročně, obzvláště potom s prvním jarním sluncem – to pigmentové skvrny převážně vznikají, v létě se doopalují. Následně se měří akné - jestli vás netrápí aknetická podkožní ložiska. Předposledním krokem je měření vrásek. Vrásky se měří v koutku oka. Jako poslední měří hemoglobin, což je červené barvivo, které se často projevuje začervenáním na tvářích a praskáním žilek v obličeji. Většinou se jedná o genetickou predispozici, nebo vzniká používáním nevhodně zvolené kosmetiky.

Důležité je si říct, že měření probíhá zcela bezbolestně a i s doporučením správné péče Vám nezabere více než 15 minut. Na základě vašich výsledků vám dermoporadkyně může pomoci vybrat vhodné produkty pro váš typ pleti.