Doplněk stravy

Dologran Jod 90 g

Značka: DOLOGRAN

Bohatý přírodní zdroj minerálů vápníku a hořčíku v optimálně využitelném poměru ve formě granulátu obohacený jódem. Ideální při zvýšené potřebě vápníku, hořčíku a jódu.

169

Cena za 100 g: 187,78 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 250 Kč. Platí pro všechny objednávky do 21.4.2024.

O produktu: Dologran Jod 90 g

50110871

Úvod

Optimální kombinace vápníku a hořčíku obohacená jódem pro psychickou pohodu a podporu organismu. Přípravek Dologran Jod obsahuje přírodní minerály vápník a hořčík v poměru, který zajišťuje jejich ideální využití v lidském těle (2:1) a jsou doplněné jódem. Je vhodným doplňkem ve všech případech, kdy běžná strava neobsahuje dostatek vápníku, hořčíku a jódu nebo v případech jejich zvýšené potřeby. V unikátní granulátové formě, bez konzervačních látek a barviv.

Pro děti, sportovce i maminky

Dologran Jod ocení zejména děti v období růstu (od 3 let), těhotné a kojící ženy, ženy kolem menopauzy a po ní, senioři, sportovci a fyzicky pracující, lidé dodržující některé diety, lidé nadužívající alkohol a lidé, kteří konzumují více bílého pečiva, cukry a živočišné tuky.

Hlavní složky:

  • Hořčík pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, podílí se na normálním energetickém metabolismu. Hořčík navíc spolu s vápníkem působí pozitivně na normální činnost svalů a pomáhají udržet zdravé zuby a kosti.
  • Vápník přispívá k normální srážlivosti krve, napomáhá přenosu nervových vzruchů a podílí se na normálním energetickém metabolismu.
  • Jód je prvek nezbytný pro zdravý růst dětí, jejich tělesný a duševní vývoj. Zajišťuje správnou činnost štítné žlázy po celý život. Přispívá k normální produkci hormonu štítné žlázy, k normální činnosti nervového systému a k udržení normálního stavu pokožky. Příznivě ovlivňuje energetický metabolismus a rozpoznávací funkce.

Dávkování

Dospělí užívají 1 lžičku (2 g) denně nalačno nebo mezi jídly, děti od 3 let ½ lžičky 1x denně.


Složení

Vápník 300 mg, hořčík 171 mg, jód 90,7 µg v denní dávce 2 g.

Uhličitan vápenatý a hořečnatý, glukóza a jodid draselný.


Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.