Odstraňovače skvrn

  (20)
Seřadit podle
Odstraňovače skvrn

Odstraňovače skvrn

Jak odstranit zaprané skvrny?

Před použitím navlhčete skvrnu a aplikujte odstraňovačpřímo na skvrnu. Ručně zaperte a nechte několik desítek minut působit. Poté můžete přípravek přidat i přímo do bubnu pračky. Práškové, tekuté či gelové odstraňovače fungují i na odolné zaprané skvrny, se kterými si běžný prací prášek neporadí. Z tuhých variant můžete vyzkoušet například žlučové mýdlo.

Vyberte si odstraňovač skvrn

Stálici mezi čističi odolných skvrn představuje Vanish. Jeho ikonickou sytě růžovou láhev zná snad každý. Tento odstraňovač skvrn likviduje i zaschlé a odolné nečistoty i mastnotu. Zlepšuje výsledek praní a navrací špinavému oblečení svěžest a čistotu. Vyberte si z různých možností. Gelový prostředek na odstranění skvrn můžete použít na černé i barevné prádlo. Je šetrný k materiálu a zachovává svěžest a sytost barvy.

Oproti tomu varianta v prášku a tekuté prostředky jsou ideální zejména na bělení a odstranění nežádoucích skvrn z bílého prádla. Na trhu však najdete i ekologické možnosti praní. Tyto produkty fungují na bázi perkarbonátu sodného. Mezi ekologické odstraňovače skvrn patří Bio D, Herbow, Feel Eco nebo Ecozone.