Jamieson Draslík s postupným uvolňováním 100 mg 100 tablet

Doplněk stravy

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

359

Cena za 100 kusů(tbl): 359 Kč

O produktu

Jamieson Draslík s postupným uvolňováním je doplněk stravy s obsahem 100mg draslíku v jedné tabletě. Draslík přispívá k udržení normálního krevního tlaku, k normální činnosti nervové soustavy a činnosti svalů.

Dávkování

Dospělí – 1 tableta denně s hlavním jídlem. Tableta s postupným uvolňováním dodává tělu aktivní draslík v průběhu 6–8 hodin. Při dietě se sníženým obsahem sodíku anebo užívání diuretik se o dávkování poraďte se svým lékařem.

Složení

Každá tableta obsahuje:
Draslík (glukonan draselný)...100 mg (5% RHP)

Složení: glukonan draselný, nosič (celulóza), protihrudkující látka (fosforečnan vápenatý), rozpustná celulóza; leštící látka (polyethylenglykol), sladidlo (sorbitol), rostlinný stearan hořečnatý; leštící látka (karnaubský vosk, rostlinná kyselina stearová, hydroxypropylcelulóza).

Upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti. Těhotné a kojící ženy by se měly o užívání přípravku poradit s lékařem. Skladujte při teplotě 15–25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.