Ekolife Natura Lipozomální vitamín K2 + D3 kapky 60 ml

Doplněk stravy

Kombinace vitamínů K2 a D3 s vysokou biologickou dostupností pro celou rodinu. Ve formě kapek s meruňkovou příchutí a přírodními sladidly.
Skladem na e-shopu
609

Cena za 100 ml: 1 015 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50113792

Lipozomální vitamín K2+D3 pro celou rodinu. Vitaminy D3 a K2 společně přispívají ke zdraví kostí a zubůVitamin D3 přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů, příznivě ovlivňuje funkci imunitního systému. Napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu. Hraje důležitou roli v procesu dělení buněk. Vitamin K2 přispívá k udržení zdravých kostí, podporuje ukládání vápníku v kostech a zubech. S meruňkovou příchutí a přírodními sladidly.

Proč volit lipozomální aplikaci?

Výhodou lipozomální aplikace je vysoká biologická dostupnost účinné látky pro lidský organismus. Účinná látka (například vitamin nebo minerál) je obalená lipidovou (tukovou) membránou a dopravena například přímo do jater. Ideální způsob, jak dopravit účinnou látku přímo do buněk. S vanilkovo-meruňkovou příchutí a přírodními sladidly.


Dávkování

Užívejte 1x denně 2 ml emulze. Vypijte samostatně nebo ve sklenici vody, čaje či džusu. Před použitím láhev protřepejte.

Složení

1 ml produktu obsahuje 45 μg vitaminu K2 a 25 μg / 1000 IU vitaminu D3. 2 ml produktu obsahují 90 μg vitaminu K2 (120 % RDA) a 50 μg/2000 IU (1.000 % RDA) vitaminu D3.

% RDA- procento doporučené denní dávky

Pitná voda, sladidlo: xylitol, emulgátor: lecitin (sója), zvlhčovadlo: glycerol, konzervant: sorbát draselný, Vitamin K2 (jako mk7), Vitamin D3 (jako cholekalciferol), aroma: meruňka, antioxidant: vitamin E (jako d-alfa tokoferol).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou za vyváženou a pestrou stravou. Nadměrný příjem xylitolu může mít projímavý účinek. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.