Favea Superželezo 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: FAVEA
Tablety s obsahem železa v jeho elementární podobě doplněné kyselinou listovou pro správnou krvetvorbu a správnou funkci imunitního systému.
Skladem na e-shopu
155

Cena za 1 kus: 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50022592

Železo je stopový prvek důležitý pro lidský organismus. Jeho nedostatek se většinou projevuje bledostí a zvýšenou únavou. Dlouhotrvající nedostatek vede k chudokrevnosti (anémii). Železo doporučujeme užívat zejména při jeho nízkém příjmu z potravy (např. vegetariánství, redukční diety), při jeho zvýšené potřebě (těhotenství, kojení), v případech ztráty krve (silná menstruace, dárcovství krve) nebo sníženém vstřebávání železa. Přípravek Superželezo obsahuje železo v elementární podobě, které je šetrnější pro náš organismus v porovnání se železem ve formě solí. Železo je v přípravku doplněno kyselinou listovou.

  • Železo přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, napomáhá normální činnosti imunitního systému, podílí se na normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Přispívá k normálním kognitivním funkcím a podílí se na procesu dělení buněk.
  • Kyselina listová napomáhá k normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti, přispívá k normální syntéze aminokyselin a podílí se na procesu dělení buněk.

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tabletu před večerním jídlem. Doporučujeme 1-3 měsíční kúru před plánovaným těhotenstvím, před plánovanou operací nebo před dárcovstvím krve.

Složení

Železo v elementární formě 14 mg (100 % * DRHP), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová) 200 µg (100 % * DRHP) v jedné tabletě.

* DRHP – denní referenční hodnota příjmu.

Plnidlo (mikrokrystalická celulóza), elementární železo, zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), stabilizátor (polyvinylpyrolidon), kyselina pteroylmonoglutamová.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.