Generica Vitamin D3 1000 I.U. 90 kapslí

Doplněk stravy

Značka: GENERICA
Přípravek Generica Vitamin D3 1000 I.U. obsahuje vitamin D3 ve formě měkkých, lehce polykatelných želatinových kapslí. Pro zdravou imunitu a pevné kosti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
99 ušetříte 36 Kč

Původní cena 135 Kč, sleva 27%

Cena za 1 kus(tbl): 1 Kč

O produktu

50123862

Vitamin D3 pro Vaše kosti, zuby a imunitu. Vitamin D3 vzniká v kůži působením slunečního záření. Zejména při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků je vhodné ho doplňovat potravou nebo doplňky stravy. Je důležitý nejen pro děti v období růstu, ale i pro seniory, ženy v menopauze nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou. Přípravek Vitamin D3 1000 I.U. obsahuje vitamin D3 ve formě měkkých želatinových kapslí, které se lehko polykají. Nosičem je slunečnicový olej, což zajišťuje vysokou vstřebatelnost vitaminu D. Neobsahuje lepek, laktózu ani cukr. 

Hlavní vlastnosti vitaminu D:

  • přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů
  • příznivě ovlivňuje hladinu vápníku v krvi
  • napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu
  • přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • podílí se na procesu dělení buněk

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně po jídle. Zapijte vodou.

Složení

Vitamin D3 (cholekalciferol) 25 µg (1000 IU) v jedné kapsli. Nosič: slunečnicový olej; želírující látka: želatina; zvlhčovadlo: glycerol; cholekalciferol.

Upozornění

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.