Generica Vitamin D3 400 I.U. kapky 10 ml

Doplněk stravy

Značka: GENERICA
Kapky s obsahem čistého vitaminu D3 v olivovém oleji, který příznivě ovlivňuje imunitní systém a je důležitý pro zdravé kosti a zuby. Pro děti od prvního měsíce života.
Skladem na e-shopu
175

Cena za 100 ml: 1 750 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50103580

Vitamin D3 pro Vaše kosti, zuby a imunitu. Nejen pro děti od 1 měsíce, ale i dospělé a seniory, kteří upřednostňují kapky nebo mají problémy s polykáním. Vitamin D3 vzniká v kůži působením slunečního záření. Zejména při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků je vhodné ho doplňovat potravou nebo doplňky stravy. Je důležitý nejen pro děti v období růstu, ale i pro seniory, ženy v menopauze nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou.

Proč je vitamin D potřebný?

Vitamin D je potřebný pro správný růst a vývin kostí u dětí. Přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů. Napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, přispívá ke správné funkci imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk.

Přípravek Vitamin D3 400 I.U. obsahuje čistý vitamin D3 značky Quali®-D v olivovém oleji, který nezatěžuje žaludek. Získává se z lanolinu, bohatého zdroje vitaminu D z vlny zdravých živých ovcí, které se chovají na pastvinách ve vysoko položených částech Austrálie a Nového Zélandu. Je bez alergenů, bez živočišných přísad a není geneticky modifikovaný.


Dávkování

Děti od prvního měsíce a děti do 12 let užívají 1 kapku denně. Děti od 12 let užívají 2 kapky denně. Kápněte přímo na dudlík nebo kapku na lžíci s mlékem nebo kaší. Starší děti a dospělí si vezmou kapky v polévkové lžíci s tekutinou.

Složení

Vitamin D3 Quali®-D 10,0 μg (400 I.U.) v jedné kapce.

Nosič: olivový olej; cholekalciferol, antioxidant: alfa-tokoferol.

Upozornění

Není určeno pro kojence do 1. měsíce. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.