Ibuprofen AL

  (1)

Ibuprofen je ověřená léčivá látka proti bolesti, horečce a zánětu. S úspěchem ji užívají miliony pacientů po celém světě již od 50. let 20. století, kdy byla poprvé vyrobena v laboratořích proslulé britské farmaceutické společnosti Boots.

Seřadit podle
  • Pomůže ulevit od mírné až střední bolesti a snížit zvýšenou tělesnou teplotu.

    Ibuprofen řadíme do skupiny léků, které nazýváme nesteroidní protizánětlivé léky (NPZL). Působí proti bolesti, horečce a zánětu. Užívá se k mírnění mírných až středně silných bolestí, nejčastěji jsou to bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zubů, zad, svalů, kloubů nebo menstruační bolesti. Při chřipce a nachlazení účinně snižuje horečku a tlumí doprovodné bolesti. Místní přípravky s obsahem ibuprofenu se výborně uplatňují při bolestivých stavech pohybového ústrojí. V současné době se ibuprofen prodává pod mnoha obchodními názvy a v různých lékových formách pro vnitřní i zevní použití (tablety, rychle rozpustné tobolky, gely, krémy). Vybírejte tedy lékovou formu podle charakteru vašich obtíží, podle množství obsažené účinné látky, lékové formy a velikosti balení. 

    Ibuprofen AL je lék v k vnějšímu (tablety) použití. Obsahuje ibuprofen. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták!